Showbiz

Nxehet situata! Gjiko i thotë Edonës: Mos harro që vetë më shkruajte e para! (Foto)

Shkruar nga Liberale

Nxehet situata! Gjiko i thotë Edonës: Mos harro që vetë

Edona James ka qenë një prej ish-konkurrenteve më të dashura të publikut shqiptar dhe poashtu një prej finalisteve të ‘BBVK’.

Pak momente më parë, këngëtari kosovar Gjiko siç duket ka sulmuar ish-banoren nëpërmjet një postimi në Instagram ku ka publikuar mesazhet e tij me të.

Nëpërmjet këtij postimi ai kërkon ‘ndihmë’ teksa thotë:

‘S’po ma kthen mesazhin, veç mos harro që ti më shkruajte e para. A mund ti flisni mirë për mua? Tregojini që jam djalë i mirë sepse shumë e dua një tiktok me të’- shkruan Gjiko teksa në screenshot-in e publikuar prej tij shihet qartë që Edona ka qenë e para që i ka shkruajtur artistit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Asdren Gjikolli (@gjikotheflyboy)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH