Showbiz

‘’Nusja më e bukur’’, prapaskenat e ‘dasmës’ së Adelina Ismailit

Shkruar nga Liberale

‘’Nusja më e bukur’’, prapaskenat e

Adelina Ismaili po rikthehet me një projekt të ri muzikor pas një kohe të gjatë.
Ylli i muzikës shqiptare ka bashkuar forcat me Sabri Fejzullahun në një këngë me një tematikë mjaft të ndjeshme dhe mban titullin ‘’Nusja më e bukur’’.

Adelina në një intervistë ka zbuluar se teksti është i shkruar nga ajo dhe në këngë dhe videoklip ajo dhe Sabri Fejzullahu janë babë e bijë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH