Showbiz

“Nuk të pëlqen ‘twerk-u’ që bëj unë?!”, Egla pyet Meritonin

Shkruar nga Liberale

“Nuk të pëlqen ‘twerk-u’ që bëj

Ditët e fundit në shtëpi Egla dhe Graciano po rrinë më shumë së bashku duke diskutuar dhe duke zhvilluaar aktivitete brenda në shtëpi, ku Graciano i mësoi Eglës se si të bënte tweerk.

Në një debat të zhvilluar sot në shtëpi ku Meritoni po diskutonte me Gracianon, ai i përmend atij tweerkun që ai i mësoi Eglës. Egla u fut menjëherë në debat ku i thotë Meritonit se përse ai e përmënd faktin e tweerkut pasi Graciano atë e ka profesion. Gjithashtu Egla e pyet Meritonin nëse i pëlqen tweerku që ajo bën apo jo?

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH