Showbiz

Nuk të do njeri në këtë shtëpi! Juli tenton të bëjë Romeon të ndihet keq. Ja si i kthehet ai (Video)

Shkruar nga Liberale

Nuk të do njeri në këtë shtëpi! Juli tenton të

Mbrëmjen e djeshme, gjatë një diskutimi të zhvilluar mes Romeos dhe Julit, në Big Brother, ky i fundit i është drejtuar Romeos se në atë shtëpi askush nuk e do dhe çdo person rreth tij e do për interes!

“Mua më duan njerzit tamam vëlla. S’kishte Rike interes tek unë o shokë! S’e kam nxjerrë asnjëherë tek finalistët, nuk i kam mbajtur kurrë krahun asaj dhe prapë më ka xhan. Kjo është ta kesh xhan robin tamam!”- shprehet Juli.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH