Showbiz

Nuk pritej! Opinionistët zgjedhin të preferuarën dhe sulmojnë vajzat e tjera: Janë xheloze për Heidin!

Shkruar nga Liberale

Nuk pritej! Opinionistët zgjedhin të preferuarën dhe

Opinionistët, Ori dhe Arbri kanë dhënë komentet e tyre lidhur me misionin që Heidi dhe Lidi përfunduan me sukses por me hijë dyshimi nga ana e Erjolës, Rikes dhe Rozës. Sipas Arbrit tre banoret janë xheloze që Heidi u ka marrë vëmendjen pasi ka qenë protagoniste në këtë mision. Njësoj mendon edhe Ori e cila tha se sado të justifikohen videoja i nxjerr blof.

Pjesë nga deklarata:

“Situata ka ardhur nga ana e vëmendjes që Heidi ka marrë. Idetë që hodhën vajzat kanë të bëjnë me faktin që gocat janë xheloze që Heidi u kam marrë vëmendje. Kjo është lufta që bëhet aty brenda. Kur shohin që Heidi ka marrë vëmendje herë pas herë, që ka pasur favorizim. Tani, Vëllai i Madh nxjerr ato situata që ka interes publiku dhe nëse ju nuk e keni parë veten, dmth që publiku nuk ka interes për ju”, tha opinionisti.

“Shihni sot një klip që ju nxjerr komplet blof ndaj çdo konspiracioni qoftë ndaj Vëllait të Madh, apo për Heidin, bëni sikur nuk kuptoni dhe flisni për intimidim, por doli që në fakt ju jeni intimiduar nga Heidi”, tha ajo.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH