Showbiz

Nuk ndalet Sara me deklaratat: Tentuan të marrin emër si ‘isha-at’ e mi!

Shkruar nga Liberale

Nuk ndalet Sara me deklaratat: Tentuan të marrin emër si

Një tjetër reagim ka ardhur gjatë ditës së sotme nga ish-banorja e shtëpisë më të ndjekur ‘BBV3’, Sara Gjordeni.

Nuk ndalet Sara me deklaratat: Tentuan të marrin emër si

"Të jesh në syrin e publikut nuk është diçka e lehtë!", e ka nisur kështu Sara, e cila nëpërmjet një postimi në Instagramin e saj personal ka sqaruar njëherë e mirë çdo gjë që është thënë dhe është aluduar për të.

Nuk ndalet Sara me deklaratat: Tentuan të marrin emër si

Ajo ka treguar se shumë persona të cilët janë deklaruar si ‘ish-at’ e saj, janë munduar të marrin vëmendje pasi Sara pretendon se nuk njeh dhe nuk ka takuar kurrë ata njerëz, siç është dhe Silvi me të cilin është takuar vetëm 15 minuta gjatë premierës së filmit të tij.

Më herët Sara ka folur edhe për jetën e vështirë ku ka përmendur edhe dhunën e ushtruar nga i ati.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH