Showbiz

"Nuk mi plotësoi ato që doja...", Lei Kraja e zbulon për herë të parë, flet për personin që i ka "thyer zemrën"

Shkruar nga Liberale

"Nuk mi plotësoi ato që doja...", Lei Kraja e zbulon

Moderatorja Lei Kraja ka folur për herë të parë për jetën e saj private, duke treguar se i është "thyer zemra" nga një person. 

Duke zhvilluar një interviste në Pushime on Top, ku e ftuar ishte këngëtarja Diona Fona, kjo e fundit i është kthyer bukuroshes duke e pyetur:

"Po ty të është thyer zemra?"

Pjesë nga biseda:

Lei Kraja: Të është thyer ndonjëherë zemra?

Diona Fona: Po si nuk më është thyer!

Lei Kraja: Kush është ai? Jo, jo nuk duhet lejuar me ligj kjo gjë me ta thy zemrën ty!

Diona Fona: Është proces… Po ty ta ka thyer njeri zemrën?

Lei Kraja: Mua? Patjetër që po, nuk mi ka plotësuar ato që doja, dhe ma ka thyer patjetër!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH