Showbiz

Nuk mban dot lotët! Egla Ceno suprizohet nga vëllai, ja çfarë i tha ai

Shkruar nga Liberale

Nuk mban dot lotët! Egla Ceno suprizohet nga vëllai, ja

Pas debateve, “Vëllai i Madh” ka bërë një surprizë shumë të bukur për Eglën e cila ka përjetuar emocione shumë të forta. Aktorja ka takuar vëllain e saj përmes lidhjes “Video call” ku gjithashtu pati mundësinë të përshëndeste dhe nipin e saj të vogël.

“Ma bëj hallall që nuk erdha të të takoja dot aty”,
është shprehur vëllai i banores së Big Brother VIP.

Nuk dua të merrem shumë me lojën. Dua të them dy fjalë, jam falenderues që di të mbrohesh dhe të ruash karakterin e identitetin tënd. Jam krenar për ty. Përkrahje pafund“, tha Besmiri i prekur, teksa i tregonte Eglës nipat.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH