Showbiz

FOTO/ “Nuk lëviz dot fytyrën!” Ylli botëror tmerron fansat me pamjen e tij

Shkruar nga Liberale

FOTO/ “Nuk lëviz dot fytyrën!” Ylli botëror tmerron

Tronditi fansat me paraqitjen e tij “të frikshme” në serialin televiziv “Saturday Night Takeaway” ylli botëror, Simon Cowell. Kur personaliteti i programit mediatik “American Idol” u shfaq në episodin e parë të shfaqjes komedi të Anthony McPartlin dhe Declan Donnelly, fansat ishin të habitur nga pamja e tij. Të tjerë shkruan se Cowell “duhet të padisë kirurgun e tij plastik“, ndërsa një tjetër mendoi se manjati i muzikës “ka tullumbace në faqe!” “Fytyra e Simon Cowell duket kaq e frikshme këto ditë #saturdaynighttakeaway”, tha një person tjetër.

FOTO/ “Nuk lëviz dot fytyrën!” Ylli botëror tmerron

Me kalimin e viteve, gjyqtari i “AGT” ka qenë i hapur në lidhje me përpjekjen e tij për t’u dukur më i ri, duke përfshirë një ngritje të fytyrës në 2018.

FOTO/ “Nuk lëviz dot fytyrën!” Ylli botëror tmerron

Por në prill 2022, Cowell deklaroi se nuk do të bënte më botox. “Unë pashë një ditë një foto timen si kam qenë dhe nuk e njoha veten,” tha ai në një intervistë, përpara se të pranonte se djali i tij atëherë 8-vjeçar, Eric u frikësua nga fytyra e tij. “Mjaft ishte mjaft”, tha personaliteti i medias. “Nuk kam fare mbushës në fytyrën time tani. Zero.”

Megjithatë, disa muaj më vonë, ai i tha ekskluzivisht Page Six se nuk kishte hequr dorë plotësisht nga përmirësimet kozmetike. “E pakësova, le ta themi kështu,” tha ai. “Gjithçka në moderim.”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH