Showbiz

Nuk janë divorcuar?! Bes Kallaku KONFIRMOI ndarjen nga Xhensila, REAGIMI i këngëtares bën lëmsh rrjetin (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Nuk janë divorcuar?! Bes Kallaku KONFIRMOI ndarjen nga Xhensila, REAGIMI i

Aktori i humorit, Bes Kallaku konfirmoi në “Ferma VIP” ndarjen nga bashkëshortja e tij prej vitesh, Xhensila Myrtezaj.

Ai u tregoi fermerëve se me Xhensilën janë si "dy të huaj" dhe se fëmijët po qëndrojnë me të. Pas kësaj deklarate ka ardhur dhe reagimi i këngëtares, e cila ka trazuar paksa rrjetin.

Në këngën e saj më të fundit, "Lotët", të shumtë kanë qenë komentet për Xhensilën dhe ndarjen nga Besi, teksa një prej ndjekësve tyre shkruan: “Uroj përsëri të jeni bashkë me Besin”, koment i cili është pëlqyer nga Xhensila.

Ajo konfirmoi gjithashtu se kënga e re i dedikohet pikërisht Besit.

Nuk janë divorcuar?! Bes Kallaku KONFIRMOI ndarjen nga Xhensila, REAGIMI i

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH