Showbiz

"Nuk jam mirë"/ Egla ‘alarmon’ banorët

Shkruar nga Liberale

"Nuk jam mirë"/ Egla ‘alarmon’ banorët

Pasditen e sotme dy konkurrente të shtëpisë, Egla dhe Heidi, janë bërë bashkë për të realizuar një mision sekret.

"Nuk jam mirë"/ Egla ‘alarmon’ banorët

Fillimisht nisi me Heidin e cila gjeti një arush dhe duhet ta nxirrte prej dhomës pa u pikasur nga të tjerët.

"Nuk jam mirë"/ Egla ‘alarmon’ banorët

Më pas misioni vazhdoi me Eglën, e cila aktroi si e sëmurë dhe mblodhi të gjithë banorët rreth vetes. Teksa të gjithë qëndruan rreth saj, ishte Romeo ai i cili arriti ‘ta qetësojë’.

"Nuk jam mirë"/ Egla ‘alarmon’ banorët

E në këtë moment Heidi përfitoi nga rasti që të nxirrte arushin me valixhe pa u pikasur prej banorëve të tjerë. Por siç duket nuk do ja dalin lehtë pasi Juli sikur ka ‘nuhatur’ diçka dhe e ka pyetur Heidin: ‘Çfarë misioni keni?’, e ndërsa kjo e fundit nuk ka pohuar asgjë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH