Showbiz

"Nuk i kam parë asnjëherë bashkë me vajzën"/ Miku i çiftit Elia-Leka habit me deklaratën: mes tyre nuk ka pasur KURRË kimi

Shkruar nga Liberale

"Nuk i kam parë asnjëherë bashkë me vajzën"/

Andi Llabuti, ish-fotograf i oborrit mbretëror dhe mik i princ Leka Zogut tha se çifti mbretëror kanë qenë shumë të ftohtë me njëri-tjetrin kohët e fundit.

"Nuk i kam parë asnjëherë bashkë me vajzën"/

Ai tha për “Good Morning Albanians” se i ka njohur si çift që prej 2016 dhe mes tyre nuk ka pasur kurrë kimi megjithatë krisja më e madhe mes çiftit ka ndodhur tre vite më parë, pas lindjes së vajzës së tyre, Geraldinë.

"Nuk i kam parë asnjëherë bashkë me vajzën"/

Andi Llabuti u shpreh se kurrë nuk i shikonte të dy bashkë, apo të tre bashkë, me vajzën e vogël.

"Nuk i kam parë asnjëherë bashkë me vajzën"/

“Krisja në çiftin mbretëror, ka gati tre vite. Gati fiks pas lindjes së vajzës. Kjo të lë të dyshosh pse pikërisht pas lindjes së vajzës. Nuk mund t’i shikoja asnjëherë të dy bashkë apo të tre bashkë me vajzën.

"Nuk i kam parë asnjëherë bashkë me vajzën"/

Mundoheshim të mbulonim ato “bëmat” e brendshme. Thoshim Elia është në këtë aktivitet, princi është në këtë aktivitet. Princi është tip i qetë, është tip që jep shumë për të tjerët.

"Nuk i kam parë asnjëherë bashkë me vajzën"/

Duke e njohur princin prej shumë kohësh, sado ai përpiqej të jepte ngrohtësi, e tradhtonte fytyra”,-tha ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH