Showbiz

"Nuk i ha njeriu në shtëpi për ty" Romeo ofendon RËNDË Meritonin, agravon debati: e dashura jote ka...(video)

Shkruar nga Liberale

"Nuk i ha njeriu në shtëpi për ty" Romeo ofendon

Teksa ndodheshin në oborr, Meritoni dhe Romeo janë përfshirë në një debat të ashpër me njeri-tjetrin.

"Nuk i ha njeriu në shtëpi për ty" Romeo ofendon

Çdo gjë filloi lidhur me moderimin ku banorët kaluan në ofendime ndaj njeri tjetrit, epitete të papërshtatshme si: mashkull i trashë, idiot, dash, gomar etj.

"Nuk i ha njeriu në shtëpi për ty" Romeo ofendon

Ka qenë Romeo që i ka thënë se Meritoni tani po bëhet bashkë me Françeskën për të nxjerrë jashtë shtëpisë Romeon.

"Nuk i ha njeriu në shtëpi për ty" Romeo ofendon

Romeo: ‘Nuk i ha njeriu në shtëpi për ty. O gomar, o mashkull i trashë ulu, mashkull pa takt!’

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Sakaq Meritoni i është drejtuar Romeos duke i thënë se : O djal i keq, e dashura jote tha ke flirtuar me mua!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH