Showbiz

Nuk do t'i dalloni! Blogerja SHQIPTARE pozon me Kim Kardashian, NGJASHMËRIA "e frikshme" mes dy vajzave (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Nuk do t'i dalloni! Blogerja SHQIPTARE pozon me Kim Kardashian,

Blogerja e njohur shqiptare, Kaltrina Konxheli ka tërhqeur vëmendje me fotot e saj të fundit.

Fotot e fundit të blogeres janë realizuar në Paris, por pas tyre ka një surprizë.

Nuk do t'i dalloni! Blogerja SHQIPTARE pozon me Kim Kardashian,

Ajo ka publikuar një foto me Kim Kardashian dhe të gjithë janë habitur nga ngjashmëria "e frikshme" mes tyre. 

Nuk do t'i dalloni! Blogerja SHQIPTARE pozon me Kim Kardashian,

Kujtojmë se Kaltrina ka qenë edhe më parë e përfolur në mediat rozë. Blogeres iu zbulua lidhja me reperin Azet, për të cilën asnjëri nuk bëri asnjë reagim.

Nuk do t'i dalloni! Blogerja SHQIPTARE pozon me Kim Kardashian,

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH