Showbiz

Noizy flet për djegien e lokalit dhe Ferrarit: Problemet brenda familjes…

Shkruar nga Liberale

Noizy flet për djegien e lokalit dhe Ferrarit: Problemet brenda

Reperit noizy, në qershor të këtij viti i është djegur dy herë lokali që ka në Durrës në zonën e Currilave. Ndërkaq, në muajin gusht Noizy-t i është djegur edhe Ferrari i tij me vlerë 300 mijë euro.

Së fundmi në një intervistë për Prive, Noizy ka komentuar këto ngjarje.

“Kur ndodhin problemet brenda familjes janë të sikletshëm se ka të mirat dhe të këqijat e veta. E mira është se s’ke kujt t’i marrësh hak. Kur është i familjes bëhet problem pak më i madh, por kjo është jeta. Ka njerëz budallenj që bëjnë gjithçka për me ra në sy“, tha reperi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH