Showbiz

Një surprizë e madhe për Meritonin, ja kush e hyri sontë në shtëpi për ta surprizuar

Shkruar nga Liberale

Një surprizë e madhe për Meritonin, ja kush e hyri sontë

Vëllai i madh i bëri një surprizë Meritonit sonte në prime, duke inskenuar studion e emisionit të tij, ku i ftuar ishte pikërisht babai i Meritonit, z.Sami Mjekiqi.

Ai tregoi talentin e tij duke i rënë çiftelisë dhe duke kënduar, me banorin ë u emocionua.

“Më ka përcjelë ngado kur kam qenë i vogël. Më ka qëndruar afër dhe e falënderoj për gjithçka”, u shpreh Meritoni.

“Meritoni është Meriton. Për familjen është shumë i mirë. Loja është lojë. Të gjithë janë më i mirë. Shpresoj të fitojë më i miri, ky e ka përkrahjen tonë. Për ne si prind, është më i miri”, tha i ati i banorit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH