Showbiz

"Një skizofrene më hedh tortën dhe një tjetër...", Erjola shpërthen në lot!

Shkruar nga Liberale
"Një skizofrene më hedh tortën dhe një

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ditën e sotme për Erjolën ka qenë një ditë e veçantë, pasi mamaja e saj feston ditëlindjen. Për Erjolën ashtu si në ditëlindjen e babit të saj të ndjerë, tëcilën e ka kujtuar edhe në ditëlindjen e mamasë së saj nuk është lënë e qetë nga banorët. Pas një debati me Gracianon, Erjola është përlotur dhe është shprehur:

Erjola: Turp t’ju vijë që për ditëlindje të babit më bënipër të qarë, për ditëlindje të mamit më bëni për të qarë një skizofrene më hedh tortën dhe një tjetër vjen më prekni gjithmonë, ikni me gjithë situata njerëz të shfazuar

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Poll
SHQIPENGLISH