Showbiz

Një rikthim me Flor Mumajesin? Ky veprim i Elvana Gjatës sapo na bëri lëmsh të gjithëve! (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Një rikthim me Flor Mumajesin? Ky veprim i Elvana Gjatës sapo na

Elvana Gjata dhe Flor Mumajesi kanë qenë një dyshe shumë e mirë në muzikë dhe herë pas here fansat kanë kërkuar vazhdimin e bashkëpunimit të tyre.

Por për shkak të një romance që nuk pati sukses, ata i ndanë rrugët edhe në muzikë.

Edhe pse kanë kaluar shumë vite qëkur dyshja përflitej gjerësisht në rrjet për një histori dashurie, ende sot rrjeti ka po të njëjtin interes për ta.

Kështu, fansat e dyshes përgatitën një video të edituar për Elvanën dhe Florin të cilën e postuan në “Instastory”, ndërsa vet Elvana e ka pëlqyer postimin.Kaq u desh që fansat të nisin sërish tifon për Elvana Gjatën dhe Flor Mumajesin si çift.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by forever.elvana (@forever.elvana)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH