Showbiz

Një dron në ‘BBV3’ për Bardhin/ Nëse jo prej Sarës prej kujt vallë?

Shkruar nga Liberale

Një dron në ‘BBV3’ për Bardhin/ Nëse jo prej

Teksa ishte në oborr me Romeon, Bardhi ka mbetur i surprizuar nga një dron që u shfaq në ambientet e shtëpisë për të. Rikujtojmë që partnerja e tij, Sara Gjordeni, është larguar nga formati në ‘Prime-n’ e kaluar, dhe Bardhi pretendon se ky dron është nisur prej saj.

Një dron në ‘BBV3’ për Bardhin/ Nëse jo prej

Një reagim prej Sarës nuk ka ardhur ende që të pohojë diçka lidhur me dronin, por ajo ka ripostuar shumë video të Bardhit gjatë momentit që ka qenë duke parë surprizën i emocionuar.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH