Showbiz

Një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes shqiptare? Rrëfehet Beniada Nishani: Trëndafilat e kuq…

Shkruar nga Liberale

Një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën bukuroshes

Beniada Nishani, një prej vajzave më të dashura për publikun shqiptar. 

Ajo ishtei një prej banoreve më të spikatura të “BBV2”, e cila ka folur pak dhe për jetën e saj private.

E ftuar në "Top Arena", bukuroshja shqiptare hodhi poshtë aludimet se është në një lidhje me një djalë.

A është e vërtetë që një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën?

“Nëse është një djalë misterioz të shfaqet dhe të më sjellë trëndafila të kuq”, tha Beniada me nota humori. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH