Showbiz

Një DASMË në horizont? EGLA CENO zbulon moshën kur do t'i japë fund beqarisë (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Një DASMË në horizont? EGLA CENO zbulon moshën kur do

Aktorja e njohur shqiptare, Egla Ceno gjatë një bisede virtuale me ndjekësit e saj ka zbuluar detaje të reja nga jeta personale.

Fansat janë kuriozë për të ditur më shumë për jetën sentimentale të fitueses së “Big Brother VIP” dhe një ndër ta e ka pyetur: “Kur do të martohesh”.

Fituesja e BBV i ka dhënë një përgjigje epike: “Ja sa të bëhem 50 vjeç. Vazhdare”.

Kujtojmë se Egla Ceno gjatë qëndrimit në shtëpinë  e “BBV” në rrjet qarkulluan lajme se ish-banorja ka qenë e martuar me një shtetas italian.

Një DASMË në horizont? EGLA CENO zbulon moshën kur do

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH