Showbiz

Nicole Kidman trondit fansat me reagimin e saj gjatë funeralit të babait!

Shkruar nga Liberale

Nicole Kidman trondit fansat me reagimin e saj gjatë funeralit të

Nicole Kidman ka zbuluar një detaj të rrallë dhe tronditës në lidhje me mënyrën se si është përballur me humbjen e babait të saj në shtator të vitit 2014. Ndërsa ndodhej në Singapor, ajo pësoi një reagim emocional mjaft të pazakontë gjatë ceremonisë mortore.

Gjatë një interviste për revistën Elle, Kidman është rrëfyer se ishte aq e prekur nga vdekja e babait, saqë nuk arriti të mbante nën kontroll emocionet e saj në atë moment delikat.

“Unë fillova të qesh në mënyrë të nervozuar, sepse isha totalisht e trishtuar dhe e thyer. Pamja e tij në arkivol më bëri të ndihesha në një mënyrë që trupi im dhe shpirti nuk mund ta përballonin dot. Edhe në kohë të tjera kur kam qenë në situata jo të mira, kam qeshur dhe kjo është perceptuar si e papërshtatshme”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH