Showbiz

Ngjajnë si “dy pika uji”, Rezarta Shkurta na prezanton me motrën e saj!

Shkruar nga Liberale

Ngjajnë si “dy pika uji”, Rezarta Shkurta na prezanton me

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta na ka prezantuar për herë të parë me motrën e saj.

Përmes një fotoje në Instagram, Rezarta na ka treguar gjysmën e saj më të mirë, e cila është po bionde si ajo dhe mjaft simpatike.

Këngëtarja e njohur bashkangjitur fotos me motrën shkruan se ajo është jeta e saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH