Showbiz

Nga dëshira për largim deri tek një surprizë e madhe, çfarë pritet të shohim sonte në Big Brother VIP

Shkruar nga Liberale

Nga dëshira për largim deri tek një surprizë e madhe,

Big Brother është gjithmonë i mbushur me të papritura dhe befasi.

Mirëpo çfarë presim të ndodhë sonte në spektaklin e së martës?

Jetmiri ka paralajmëruar se do të largohet nga shtëpia, a do ta bëj ai vërtetë këtë?

Një debat që ka lindur mes Romeos dhe Julit do të sqarohet sonte ndërkoh që nga ana tjetër edhe krisja mes Eglës dhe Heidit pritet të sqarohet.

Është flur se molla e sherrit mes Julit dhe Meritonit është Ilnisa, dhe pritet që sonte të diskutohet mbi këtë, kur nga ana tjetër një surprizë shumë e bukur pritet të vijë për Liamin.

Këto dhe të tjera pritet ti shohim sonte në shtëpinë më të vëzhuar, atë të BBV3.

Nga dëshira për largim deri tek një surprizë e madhe,

Nga dëshira për largim deri tek një surprizë e madhe,

Nga dëshira për largim deri tek një surprizë e madhe,

Nga dëshira për largim deri tek një surprizë e madhe,

Nga dëshira për largim deri tek një surprizë e madhe,

Nga dëshira për largim deri tek një surprizë e madhe,

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH