Showbiz

New York, brenda ditëlindjes së ‘çmendur’ të Beatrix Ramosaj! (VIDEO+FOTO)

Shkruar nga Liberale

New York, brenda ditëlindjes së ‘çmendur’ të

Data 9 qershor është e veçantë për Beatrix Ramosaj. Sot këngëtarja ka festuar ditëlindjen e saj.

New York, brenda ditëlindjes së ‘çmendur’ të

Sakaq, urimet e përzemërta prej personazheve publik dhe jo vetëm nuk kanë munguar për këngëtaren.

Por sa vjeç mbush Beatrix?

New York, brenda ditëlindjes së ‘çmendur’ të

E lindur më 1994, këngëtarja e mirënjohur mbush 30-vjeçe dhe këtë e ka bërë me dije dhe vetë ajo nëpërmjet një video që ka ndarë në rrjete sociale, teksa përbri shkruan: “Po mbush 30-vjeçe në zemër të NYC”, ndërsa shfaqet në video duke bërtitur “Është ditëlindja ime njerëz!”.

New York, brenda ditëlindjes së ‘çmendur’ të

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH