Showbiz

Neda Balluku zbulon EMRIN e banorit që do ta fitojë BIG BROTHER VIP3!

Shkruar nga Liberale

Neda Balluku zbulon EMRIN e banorit që do ta fitojë BIG BROTHER VIP3!

Opinionistja e "Përputhen", Neda Balluku, ka krjuar një pyetësor në llogarinë e saj personale të Instagram-it, ku ka folur me ndjeksit e saj për gjëra të ndryshme.

Por një vëmendje Neda i kushtoi dhe formatit të edicionit të tretë të Big BRother Vip, ku shumë ndjekës e pyeten, lidhur me shumë personazhe të shtëpisë dhe se cilin nga banorët Neda e shikon si fitues të këtij reality show. 

“Kush e meriton ta fitojë Big-un, kush do ti ta fitojë dhe kush mendon se do e fitojë?”- e pyeti një ndjekës Nedën, e cila iu përgjigj:

"BB mendoj se e meriton ta fitojë Jul Deda. Do doja ta fitonte Jul Deda ose Romeo Veshaj. Mendoja që mund ta fitonte Heidi por nuk është në moment të mirë. ’

Neda Balluku zbulon EMRIN e banorit që do ta fitojë BIG BROTHER VIP3!

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH