Showbiz

Në pritje të një djali/ Evi surprizohet nga Kledi në studio: I ngjan asaj

Shkruar nga Liberale

Në pritje të një djali/ Evi surprizohet nga Kledi në studio:

Evi Reçi dhe Kledi Hysa do të bëhen prindër për herë të parë. Çifti është në pritje të një djali, sakaq, gjatë një interviste të zhvilluar ditën e sotme, Evi Reçi ka marrë një surprizë shumë të bukur prej partnerit të saj.

Teksa në sfond këndohej bashkëpunimi i Evi Reçit dhe Flor Mumajesit, “I ngjan asaj”, Kledi ka hyrë në studio me karrocën e bebushit.

Por më të bukur këtë surprizë e kanë bërë gjestet e Kledit, i cili duke pretenduar se në karrocë qëndron bebushi i tij dhe i Evit, i këndon “I ngjan asaj” duke u drejtuar me gisht nga Evi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by E Diell ☀️ (@ediell_topchannel)

Epo se kujt do ti ngjaj bebushi i çiftit, duhet të presim dhe pak për ta parë…

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH