Showbiz

Në pritje të fituesit, Heidi ‘zbulon’ finalistët e këtij edicioni: Egla e fortë!

Shkruar nga Liberale

Në pritje të fituesit, Heidi ‘zbulon’ finalistët e
Big Brother Vip Albania është drejt kurorëzimit të fituesit të këtij edicioni. Teksa kaq qenë duke biseduar me Julin, Heidi ka treguar se cilët janë finalistët e këtij edicioni sipas saj. Romeo tashmë është shpallur si finalisti i parë dhe sipas Heidit me të do jenë Juli, Egla dhe se ajo është në ‘luftë’ me Meritonin.

Juli: Meritoni po mundohet të bëjë të mirin, ai ka bo gjithë kohës, tani thotë unë kam mësuar. Por nuk bëhet kjo me të thënme

Juli: Ku do që ta çojë këtë gjënë me ty sepse nuk e kuptoj

Heidi: Unë them që shihen njerëzit që janë shumë të fortë, sipas mendimit tonë këtu brenda. P.sh., je ti edhe Romeo. Ky është mendimi im, mund të më shohë dhe mua si të favorizuar dhe për të kapur vendin e kësaj në finale, hajde ti biem kësaj. Meritoni e shikon luftën me mua.

Juli: Të zëri vendin tënd, për të bërë rrokadë në finale

Heidi: Kështu e mendoj, e do debatin me mua. E sheh luftën me mua

Juli: Po për të zënë vendin tënd në finale

Heidi: Ti, Romeo, edhe Elga e fortë. Dhe unë ose ai, zëvendësim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH