Showbiz

Në një lidhje dashurie me Butrint Imerin? “Miss Universe Albania”: Nga i dashuri u ndava sepse më tradhtoi... më këngëtarin...

Shkruar nga Liberale

Në një lidhje dashurie me Butrint Imerin? “Miss Universe

Françeska Rustemi, “Miss Universe Albania 2024”, iu ka dhënë fund thashethemeve për një romancë me këngëtarin enjohur shqiptar, Butrint Imeri.

Teksa ishte e ftuar në “Top Arena”, bukuroshja theksoi se mes saj dhe artistit ka vetëm miqësi dhe asgjë tjetër.

“Marrëdhënie miqësore dhe shoqërore. Jemi shokë”, tha ajo, ndërsa pohoi se raporti i mëparshëm romantik ka përfunduar, pasi është tradhtuar, por hodhi poshtë lajmi se ish-partneri ka qenë futbollist.

“Është ndarë nga i dashuri se e ka tradhtuar? Ka qenë një lidhje normale dhe kaq, jo futbollist”, u shpreh miss-i.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH