Showbiz

“Në krahun tënd Heidi më tha më eksitove”, Graciano Tagani shokon me deklaratat për Heidin: Fillove me Alfion, pastaj Fatjonin

Shkruar nga Liberale

“Në krahun tënd Heidi më tha më eksitove”,

Balerini Graciano Tagani sot pati një debat të ashpër me Heidi Bacin.

Teksa debatonin ka ndërhyrë Romeo Veshaj, ndërsa balerini i tha: “Për mua nuk është normale që të kesh burrin në krahë dhe t’i thuash tjetrit më eksitove.”

Graciano: Mbaje burrin kur të duhet. Mbaje që të të mbulojë situatat

Romeo: Po ik o gjokand se na i hape trutë që në mëngjes.

Graciano: Po për respekt dhe për ta njohur, për të pasur sadopak dashuri nuk e mban burrin. Ti kujton se të shpëton burri në këtë situatë?

Romeo: O gjikand merru me burra.

Graciano: Romeo, mos ndërhyj fare. Për mua nuk është normale që të kesh burrin në krahë dhe t’i thuash tjetrit më eksitove.

Romeo: Unë këtu në mes dhe ti ma përmed.

Graciano: Si ndihesh kur gruaja i bën këto gjeste?

Romeo: Po lëre tani dhe mos prek aty. Keni debatet tuaja, paqartësitë tuaja dhe u sqaruat.

Graciano: Ti je skuthe e nivelit të lartë. Pse kujton se i shpëton ë? Kujton se mund të tallesh ti me mua? Unë kam respekt për veten time.

Romeo: O Graciano mos i hap këto debate.

Graciano: Ti s’dije se ku ishe në fillim. Fillove me Alfion, pastaj Fatjonin.

Romeo: A je normal more? Çfarë thua? Unë këtu në krahë dhe ti më përmed djemtë e tjerë.

Graciano: Në krahun tënd më thotë mua më eksitove. Mua më vjen keq për ty. Janë gjëra që i ka bërë, nuk po i shpik.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH