Showbiz

Në 6 mujorin e tij, Bes Kallaku publikon pamjet e bukura me djalin dhe i bën urimin e bukur (Foto)

Shkruar nga Liberale

Në 6 mujorin e tij, Bes Kallaku publikon pamjet e bukura me djalin dhe i

Djali i Xhensila Myrtezajit dhe Bes Kallakut, Amen, ka bërë dje 6 muajsh. Me këtë rast Bes Kallaku ka publikuar një foto të rrallë me të birin.

“Ameni sot 6-muajsh. Bekimin e Zotit e paç jastek të ëndrrave bir”, ka shkruar aktori krah fotos.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaji i kanë dhënë fund martesës së tyre, 7 vite pas dasmës dhe më shumë vite histori dashurie.

Ky divorc ka qenë një ndër më të përfolurit ndonjëherë në historinë e personazheve VIP në Shqipëri.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH