Showbiz

Ndryshimi i zërit në mes të intervistës "shokoi" fansat, reagon këngëtarja e njohur

Shkruar nga Liberale

Ndryshimi i zërit në mes të intervistës "shokoi"

Ariana Grande po vendos rekordin menjëherë pasi një video u bë virale në rrjetet sociale që tregonte ndryshimin rrënjësor të zërit të saj brenda disa sekondave.

Ylli pop-it u intervistua së fundmi nga Podcrushed. Në videon e TikTok, Grande fillon të flasë me një zë më të thellë dhe papritmas këputet dhe shkon në një zë më të lartë.

Në një ditë, videoja ka pasur mbi 5 milionë shikime dhe ka arritur deri te vetë Grande, e cila është përgjigjur me një shpjegim për arsyen e ndryshimit të papritur të vokalit.

Unë e ndryshoj qëllimisht vendosjen time të zërit (të lartë/të ulët) shpesh në varësi të asaj se sa shumë këndoj. Unë gjithmonë e kam bërë këtë BYE”, u shpreh këngëtarja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH