Showbiz

“Ëndrra e tij u bë REALITET”/ Don Xhoni poston FOTON e fundit të rrethuar me…

Shkruar nga Liberale

“Ëndrra e tij u bë REALITET”/ Don Xhoni poston FOTON e

Don Xhoni është një nga reperët më të njohur dhe më të komentuar në showbiz. Së fundmi ai i ka lënë ndjekësit e tij pa fjalë me disa postime që ka bërë në “Instastory”.

Reperi ka vendosur që të tregojë koleksionin e tij të makinave.

Në një fotografi tjetër të postuar në “Instagram”, reperi qëndron krenar pranë makinave duke shfaqur një mesazh frymëzues për fansat:

“Beso te vetja edhe kur askush nuk beson në ty, ëndrrat bëhen realitet”.

“Ëndrra e tij u bë REALITET”/ Don Xhoni poston FOTON e

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH