Showbiz

"Ndjenjat e Meritonit për Ilnisën, në kuadër të lojës", vjen REAGIMI i gazetares pas deklaratës së "vjehrrit"

Shkruar nga Liberale

"Ndjenjat e Meritonit për Ilnisën, në kuadër të

Ronaldo Sharka ka pyetur Ilnisën për deklaratën që babai i Meritonit, Samiu bëri në “Cherry On Top”, për lidhjen e tyre të dashurisë. 

Babai i Meritonit kur e pyet se si i ka parë emocionet e Meritonit kur Ilnisa la garën, ai u shpreh: "Të gjitha i kemi marrë në kuadër të lojës, brenda është tjetër gjë."

Dhe Ilnisa zgjodhi të komentonte shkurt, duke thënë se “dashuria thyen çdo kufi dhe barrierë dhe fjalët i merr era”.

Ronaldo Sharka: Deklaratën e babit të Meritonit, zoti Sami e keni parë në “Cherry on Top”?

Ilnisa: Padyshim që e pashë, por nuk është se kam ndonjë koment specifik. Por di të them që dashuria thyen çdo kufi edhe barrierë dhe fjalët i merr era.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH