Showbiz

Ndjekësit mbeten të shokuar!Ja çfarë i ndodhi Ariana Grandes (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Ndjekësit mbeten të shokuar!Ja çfarë i ndodhi Ariana

Të gjithë fansat thonë të njëjtën gjë, pasi kanë parë intervistën e fundit të Ariana Grandes. E famshmja ishte shfaqur në podcast-in “Podcrushed” me prezantuesit Nava Kavelin dhe Sophie Ansari, dhe diskutoi shumë aspekte të jetës dhe karrierës së saj në paraqitjen me dy pjesë.

Por vëmendja e fansave u tërhoq nga një aspekt krejtësisht tjetër i intervistës, dhe një moment në veçanti. Ky ishte një shembull gjatë podcastit ku zëri i Grande ndryshoi befas, në dukje në mes të fjalisë.

Në fillim, Grande kishte folur me një zë më të ulët, por kjo shpejt ndryshoi. Ylli e ndërroi zërin e saj në një regjistër shumë më të lartë, të cilin fansat e njohin gjithashtu dhe shumë njerëz komentuan në rrjetet sociale për momentin e çuditshëm.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH