Showbiz

Nxehet situata në fermë, Valeri nuk nguron t'i bashkohet vajzave në kërcimin sensual (Video)

Shkruar nga Liberale

Nxehet situata në fermë, Valeri nuk nguron t'i bashkohet vajzave

Pa kërcimit sensual që Gloria realizoi për Albanon, Baby G dhe Rigelsa kanë filluar të kërcejnë gjithashtu në mënyrë sensuale në dhomën e gjumit.

Nxehet situata në fermë, Valeri nuk nguron t'i bashkohet vajzave

Kërcimin e filloi Rigelsa të cilës iu bashkua më pas edhe Baby G por ajo që habiti ishe se nuk vonoi shumë dhe vajzave ju bashkua dhe Valeriduke krijuar së bashku një super atmosferë me performancën e tyre.

Nxehet situata në fermë, Valeri nuk nguron t'i bashkohet vajzave

Gjatë kësaj kohe në dhomën e gjumit ndodhej edhe Mariana, e cila i ka komplimentuar gjatë gjithë kohës për lëvizjet e tyre.

Nxehet situata në fermë, Valeri nuk nguron t'i bashkohet vajzave

Treshja ka dhënë një perfomancë energjike dhe shumë gazmore, ku dhe kanë mësuar më shumë lëvizje të reja së bashku.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH