Showbiz

Ndihmë! Çfarë po ndodh midis Evi Reçit dhe Kledi Hysës? I përfshirë edhe PM (Foto)

Shkruar nga Liberale

Ndihmë! Çfarë po ndodh midis Evi Reçit dhe Kledi

Evi Reçi duket se po I shijon këto ditë, pasi mori vesh lajmin se do të bëhet nënë për herë të parë me partnerin e saj Kledi Hysa.

pasi konfirmoi lajmin edhe për publikun , ajo tani nuk ngurron të ndajë herë pas here foto nga përditshmëria e saj.

Fotoja e radhës që ajo ka postuar është me Kledin dhe Dj PM , të cilët mesa duket “ e ngacmojnë” vazhdimisht, ndaj ajo I është drejtuar për “ndihmë” vajzës së saj.

Ndihmë! Çfarë po ndodh midis Evi Reçit dhe Kledi

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH