Showbiz

"Ndarja e Bes Kallakut me Xhensilën"/ Kristian Boci e thotë troç: Më vjen keq vëllai im po më beso ke shpëtuar një herë e mirë

Shkruar nga Liberale

"Ndarja e Bes Kallakut me Xhensilën"/ Kristian Boci e thotë

Prej disa kohësh po përflitet një ndarje mes aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj.

Së fundmi Besi ka publikuar këngën e tij të re, një bashkëpunim me këngëtaren Eli Malaj. Ama teksti i kësaj kënge është shkruar nga vetë ai dhe komentuar nga Besi si ‘tekst shpirti’ është nënkuptuar se tregon gjendjen emocionale të Besit momentalisht. Kënga është kuptuar nga fansat si dedikim për ish-parnteren e tij Xhensilën për shkak të ndarjes së tyre.

Këtë këngë e ka ripostuar në Instastory edhe biznesmeni i njohur, Kristian Boci. Para disa vitesh Kristiani së bashku me bashkëshorten e tij, Drilona Boci kanë pasur miqësi shumë të ngushtë me çiftin Besi-Xhensila, ku nuk mungonin udhëtimet, darkat dhe festat së bashku, deri në një moment ku çiftet u distancuan me njëra-tjetrën, ku shkak u aludua një zënkë mes Drilonës dhe Xhensilës.

Ama fjalët e shkruara nga Kristiani në postimin e këngës së Besit, ka ‘thumbuar’ Xhensilën.

Mosmirënjohja. Më vjen keq vëllai im po më beso ke shpëtuar një herë e mirë nga qoftë largu”, tha ai.

Të pata thënë vëlla. Bes Kallaku

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH