Showbiz

Si ta bëni atë xheloz dhe t’ju dojë më shumë?

Shkruar nga Liberale

Si ta bëni atë xheloz dhe t’ju dojë më shumë?

Disa burra i marrin gjërat si të mirëqena dhe nuk bëjnë përpjekje në një lidhje ose martesë. Në situata të tilla, bërja e tij xheloz mund të jetë një mënyrë efektive për ta zgjuar atë nga gjumi dhe për ta bërë të ndjejë nevojën për të mos ju humbur.

Pra, nëse i dashuri ose burri juaj ka qenë shumë i zënë dhe i padisponueshëm kohët e fundit, luani këto truket e vogla të xhelozisë dhe bëjini që t’ju vlerësojnë përsëri.

1. Dilni me të mikeshat tuaja

2. Vishuni bukur

3. Injoroni mesazhet dhe telefonatat e tij

4. Qeshni me shakatë e shokut të tij

5. Filloni të ndani pëlqimet tuaja për personazhe të famshëm

6. Jini aktiv në rrjetet sociale

7. Kini një shok të mirë mashkull

8. Jini në qendër të vëmendjes

9. Bëni gjërat pa ndihmën e tij

10. Flisni për një shok fëmijërie

11. Mos bini dakord me planet e minutës së fundit

13. Blini vetes një dhuratë

14. Jepini përparësi vetes

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH