Showbiz

"Na çanë tr*pin"/ Dionisi kapt keq me Xhesikën: Dua ti nxjerr të gjithë zvarrë

Shkruar nga Liberale

"Na çanë tr*pin"/ Dionisi kapt keq me Xhesikën: Dua

Dionisi me Xhesikën e kanë nisur mëngjesin me debate ku kjo e fundit është shprehur se ajo e nis ditën me njerëz pa inteligjencë emocionale.

Ajo tha se askush brenda fermës nuk i thotë mirëmëngjes.

Kjo sjellje e ka acaruar atë, e cila nuk kurseu “gjuhën e ashpër” ndaj të tjerëve.

Nga ana tjetër, Dijonisi e këshilloi që të mos i marrë seriozisht dhe të shijojë eksperiencën.

Pjesë nga biseda:

Dijonisi: Çfarë ke?

Xhesika: Na çan trapin, nuk thot asnjë mirëmëngjes.

Dijonisi: Nuk të thash unë mirëmëngjes?

Xhesika: Më vjen t’i kap t’i nxjerrë të gjithë zvarrë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH