Showbiz

“Mos i bini borisë se kam gruan shtatzënë dhe trembet”/ Surprizohet Kiara, Luizi i bën dhuratë një makinë, ja targa që...

Shkruar nga Liberale

“Mos i bini borisë se kam gruan shtatzënë dhe

Luiz Ejlli i ka bërë një surprizë partneres së tij, moderatores Kiara Tito.

Dhurata e tij për Kiarën është një makinë e tipit Volkswagen, së cilës i ka vënë targa të veçanta.

“L U11 Z”- është targa që mban makina.

Këngëtari ka shpjeguar edhe kuptimin e targës që në fakt duket si emri i tij.

“Ishte konkursi se çfarë targe t’i vë edhe në fund fitoi kjo targa siç e shihni, targa e Lushnjës do të thotë, LU dy njësha se 1(njësh) Kiara njësh unë dhe Z që do të thotë zyrtare, kështu që e gëzoft Kiarita”- ishte shpjegimi i Luizit për targën e makinës.

“I bëj thirrje të gjithë drejtuesve të automjeteve edhe policisë së shtetit që kur ta shihni këtë mjetin në rrugë ju lutem se e kam gruan dhe është shtatzënë, mos i bini borisë se trembet dhe hapini rrugën”- shprehet Luizi.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH