Showbiz

MOS E HUMBISNI VIDEON/ "Gajaset" së qeshuri, aktori Arben Derhemi ironizon vëllezërit Veshaj pas show-ut të “helikopterit të karafilave”

Shkruar nga Liberale

MOS E HUMBISNI VIDEON/ "Gajaset" së qeshuri, aktori Arben Derhemi

Aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Arben Derhemi, ka ironizuar vëllezërit Veshaj.

Kjoerdhi menjëherë pas reagimit të Romeo Veshajt, pas suprizës së vëllait të tij binjak Donaldit, i cili nga helikopteri hodhi karafila në shtëpinë e “Big Brother Vip3”, në mbështetje të vëllait të tij.

Pas surprizës, reagimi i Romeos ishte shumë emocional dhe nga disa komentues në rrjetet sociale, është cilësuar si qesharak apo edhe paksa i ekzagjeruar.

Për më tepër shihini reagimin e aktorit Derhemi: 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RTV ORA NEWS (@rtvoranews)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH