Showbiz

Morena Taraku zbulon romancën e saj! Ja surpriza që i bëri partneri (Foto)

Shkruar nga Liberale

Morena Taraku zbulon romancën e saj! Ja surpriza që i bëri

Ditë më parë, Morena Taraku publikur në rrjete sociale një ambient mjaft të veçantë, të mbuluar plot lule dhe petale trëndafilash.

Surpriza që duket si në përralla ka habitur edhe vetë atë, teksa shkruante: A është kjo reale?

Duket se surprizat ndaj saj nuk kanë të ndalur, teksa me këtë ajo mbase po konfirmon lidhjen e dashurisë.

Ajo ka publikur sërish lule të tjera që ka marrë dhe me siguri edhe këto janë nga partneri i saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH