Showbiz

Momente qesharake/ Ish banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Momente qesharake/ Ish banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga

Ronaldo Sharka ka qenë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 2 që ka marrë vëmendje të madhe gjatë asaj kohe, por jo vetëm.

Gazetari nga Lushnja edhe në këtë periudhë po vazhdon të jetë shumë i pranishëm në media.

Ai shquhet për humorin, batutat si dhe për intervistat që realizon me të tjerët.

I njëjti ka ndarë një video nga momenti kur rrëzohet nga një karrige e një bari.

“Ekskluzive. Pamje nga momenti i tërmetit në Tiranë”, ka shkruar ai.

Të shumta qenë reagimet krahas postimit, shumë prej të cilëve janë shqetësuar.

Nga ana tjetër, nuk mund të thuhet që nuk ishte dhe një moment argëtues.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH