Showbiz

Momente argëtimi në Ferma vip, fermerët luajnë ndeshje futbolli

Shkruar nga Liberale
Momente argëtimi në Ferma vip, fermerët luajnë ndeshje

Fermerët më të famshëm të momentit në Shqipëri kanë ditur të se si të dhurojnë momente argëtuese dhe gazmore.

Pasditen e sotme, fermerët kanë kaluar kohën duke luajtur futboll.

Por ajo që e bën edhe më tërheqëse është roli i Mariana Kondit si komentatore sporti.

Për ta nxjerrë nga situata, Marianës i vinte në ndihmë edhe Albano, me sugjerimet se kur duhet të jepte kartonin e verdhë.

Teksa janë ndarë në skuadra, ajo që ra në sy ishte edhe pozicioni i Çiljetës, e cila ishte në portë.

Për të mos humbur momentet gazmore në “Ferma VIP”, ndiqni videon e mëposhtme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH