Showbiz

Moment i sikletshëm! Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Shkruar nga Liberale

 

Adi Krasta momentalisht është i angazhuar në jurinë e programit “X Factor”.

Moment i sikletshëm! Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të

Ai është në panel së bashku me këngëtaren Elhaida Dani, Young Zerkën si dhe me Arilena Arën,

Këtë të fundit e ka vënë në një moment në siklet teksa ishin së bashku në spektakël.

Teksa nuk u pajtuan për dy konkurrentë, ai bëri një veprim duke ia vënë stilolapsin në mes të gjoksit.

Videoja është bërë virale gjithandej në mediat shqiptare, pasi nuk pritej ky gjest.

Moment i sikletshëm! Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të

“Po stilolapsin pse aty, ç’pate”, iu drejtua moderatorja e këtij programi, Alketa Vejsiu.

Kjo situatë shkaktoi të qeshura në skenë si dhe te publiku.

Moment i sikletshëm! Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të

Moment i sikletshëm! Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH