Showbiz

Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, ndan FOTON e ëmbël: Dy çunat e mi!

Shkruar nga Liberale

Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të

Moderatorja e njohur, e programit të mëngjesit në Tv Klan, Katerina Trungu, është bërë nënë për herë të dytë.

Kjo pasi ajo ka sjellë në jetë një djalë të cilin së bashku me bashkëshortin  kanë vendosur ta quajnë Darti.

Lajmin e ëmbël e ka ndarë me ndjekësit vetë moderatorja përmes një postimi në Instagram, ku duken dora e të porsalindurit dhe djalit tjetër

Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të

.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH