Showbiz

Modelja e njohur shqiptare shtatzënë për herë të parë!

Shkruar nga Liberale

Modelja e njohur shqiptare shtatzënë për herë të

Modelja e njohur nga Kosova, Arta Nitaj, është shtatzënë për herë të parë.

Lajmi është bërë me dije nga “Prive”, ndonëse ky lajm për të ka kohë që qarkullon në mediat e Kosovës.

E ndërsa ende nuk dihet asgjë për bashkëshortin e saj, siç duket Arta ka vendosur të kujdeset së tepërmi për veten dhe bebushin e saj, ku kohëve të fundit ka vendosur të tërhiqet nga vëmendja e publikut, madje ka mbyllur dhe llogarinë e saj personale të Instagram-it.

Po ashtu burimet pranë modeles kanë zbuluar se Arta është disa muajshe shtatzënë dhe është në pritje të një djali. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH