Showbiz

Miriam Cani ndryshon look, gjithë vëmendjen e mori komenti i Albanit! (Foto)

Shkruar nga Liberale

Miriam Cani ndryshon look, gjithë vëmendjen e mori komenti i Albanit!

Miriam Cani ka ndryshuar look dhe iu bashkua trendit që më herët ia pamë shumë personazheve të njohur në Shqipëri.

Partneri i saj, artisti Alban Skënderaj ka postuar një foto me të, teksa i jep vlerësimin e tij për flokët.

“Nuk e di për ju, po mua më pëlqen ky model i ri i flokëve të Miriamit”-ka shkruar ai.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH