Showbiz

Miley: Nuk shoqërohem me të famshëm, më pëlqen cilësia në rrethin tim, jo ​​sasia

Shkruar nga Liberale

Miley: Nuk shoqërohem me të famshëm, më pëlqen

Miley Cyrus ka folur për personat në rrethin e saj, ndërsa është shprehur se nuk përfshin personazhe të tjerë të famshëm. Duke folur në “My Next Guest Needs No Introduction”, këngëtarja shpjegoi se nuk ka shumë marrëdhënie me njerëz të industrisë së argëtimit.

Unë nuk jam shumë aktiv, as anëtar aktiv i komunitetit tim me artistë dhe personazhe të tjerë të famshëm”, tha ai.

Më pas, duke iu referuar çmimeve Grammy, ajo tha: “Nuk më duket sikur jam me njerëzit e mi, se këta janë ‘njerëzit’ e mi, kur jam në një dhomë si kjo. Por ka disa artistë, si Beyoncé, të cilët i njohim prej vitesh”.

Sa i përket marrëdhënies së tyre, ai ka shpjeguar se ata kanë qenë në kontakt shumë të mirë që nga viti 2007, kur bashkëpunuan për këngën “Just Stand Up”.

“Isha shumë e re dhe kisha puçrra dhe mbajtëse dhe qëndroja pranë Rihanna-s, Mariah Carey-t dhe Beyonce-s dhe ajo ishte shumë e sjellshme me mua”, tha ajo.

Më në fund, ai përfundoi duke thënë: “Pra, unë jam jashtë komunitetit tim, por kjo nuk më shqetëson. Më pëlqen cilësia në rrethin tim, jo ​​sasia”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH